Протруювачі
Головне завдання, яке ставлять перед собою фермери, аграрії – досягти гарного врожаю. Домогтися його допомагають сучасні засоби й добрива, а також протруювач насіння, який забезпечує захист посівного матеріалу від комах та хвороб. Перші сходи зазнають впливу зовнішніх факторів, тому для хорошого врожаю вони мають бути захищені.
Використання протруйників знезаражує культури, підвищує рівень урожайності до 70%. Ці речовини вбивають грибки, бактерії зовні та всередині рослини. Відомо, що підготовка перед посівом є ефективним методом збереження насіння та збільшення кількості плодів. Проте, щоб правильно засоби захисту рослин купити, слід врахувати їх характеристики, чи впливають вони на розвиток культури, чи не токсичні для людей і тварин, для чого використовуються – профілактичні заходи або лікувальні.
Протруювач насіння – різновиди
Хімічні складові протруювачів дозволяють результативно позбавлятися комах, плісняви, грибків і бактерій. За способом дії засоби поділяються на інсектицидні – профілактика від комах, та фунгіциди – усувають збудників захворювань. Також вони можуть бути орієнтовані на одну проблему – одноцільові, або декілька – комплексні.
Купити протруювач насіння інсектицидний варто для усунення ґрунтових та наземних шкідників, личинок у процесі вегетації. За способом дії засоби бувають:
- контактні – допомагають справлятися з комахами та захворюваннями, гарантують захист насіння за допомогою формування на ньому плівки;
- системні – усувають шкідників, хвороби, запускають захисні механізми, проникають усередину насіння.
Фунгіцидні ж протруйники забезпечують захист від мікробів і бактерій, мають знезаражуючу дію. За способом дії вони також бувають системними, контактними та системно-контактними.
Протруювач для пшениці, ячменю, сої, кукурудзи тощо
Використовуючи протруювач для пшениці, сої чи кукурудзи, фермер не тільки оберігає врожай від суттєвих втрат, він ще й заощаджує час, сили та гроші на подальшій обробці культур під час їхньої вегетації. Дані засоби захисту мають наступні переваги:
- зменшують пестицидне навантаження;
- забезпечують захист кореневої системи;
- підвищують імунітет культури;
- збільшують урожайність;
- використовуються для різних рослин;
- активують сходи культур;
- мають тривалий період дії;
- гарантують захист від паразитів, збудників хвороб, птахів, комах.
Протруювач для картоплі
Картопля є однією з найпопулярніших культур, що вирощується великими агрокомпаніями та дрібними фермерськими господарствами. Але ця рослина піддається зараженню багатьма хворобами, псуванню комахами, через що відбувається значне зменшення кількості та якості врожаю. Для вирішення проблеми застосовується сучасний протруювач для картоплі.
Випускаються засоби захисту з урахуванням інсектицидів комплексної дії. Вони легкі у використанні, безпечні, економічні. Знезараження не змінить смак плода, не завдасть шкоди людському організму, навколишньому середовищу.
Але перш ніж купити протруйник для картоплі, зверніть увагу на те, який вид обробки вам зручніший і який передбачено до використання в інструкції засобу. Виділяють кілька методів оброблення картоплі: напівсухий, сухий, вологий. Під час вологого бульби насіння замочують у розчині. Процес захисту напівсухим видом передбачає використання розчину. Суха форма передбачає оброблення культур порошком.
Придбати фунгіциди, протруювачі, фосфорні чи азотні добрива можна на сайті AgroSemka за вигідною вартістю. Консультанти порекомендують кращі засоби під ваші вимоги, розкажуть про використання, методи застереження. Телефонуйте!