Кошик
329 відгуків
AgroSemka
+380 (50) 530-87-39
+380 (68) 258-06-35

Родентициды ( от грызунов)

Боротьба з гризунами відіграє велику роль у сьогоднішньому сільському господарстві. Крім того, що ці рослини нищать на полях і городах, вони псують врожай під час зберігання. Спеціальні хімічні речовини — родиментиди, допомагають ефективно зменшити кількість мишей і щурів, не завдаючи шкоди рослинам. Це средство от грызунов Виготовляють виробники з різними хімічними складами та впливом на тварин.

Що таке батьківщина

Хімічні препарати, пов’язані з родентицидом, є токсичними речовинами, які ділять на дві основні групи: органічні та синтетичні. Також їх розрізняють як спосіб впливу на гризунів. Отрута від мишей може бути двох видів:

  1. Остро дії. Ці компоненти призводять до швидкої смерті шкідників — від 30 хвилин до 24 годин. Вони виготовляються на основі сильних токсинів, таких, як фосфід цинка, стріхнін або миш’як. Це средство от крыс і полевок може використовуватися для негайного і повного їх знищення.
  2. Хронічна дія. Препарати такого типу називають ще антикоагулянти. Вони поступово накопичуються в організмі, до певного критичного рівня. Після цього тварина гине.

Ускладнення шкідників швидше, ніж у випадку з ними, але вкрай бракує. Гризуни швидко визначають причини масової смерті сородічів і перестають поїдати приманку. Препарати з хронічною дією не викликають підозри в тварин, тому вони працюють довгий час. Купити родиментициди можна у вигляді гранув і брикетів.

Родентіциди, окрім отруйного компонента, містять харчову основу або ароматизатор, які роблять отруту привабливою для щурів та мишей. Пам’ятайте, що ці продукти небезпечні не лише для гризунів, але й для домашніх тварин і людей.

Де якісні родинтициди купити в Україні

Інтернет-магазин AgroSemka пропонує ліки для боротьби з гризунами від відомих виробників. Наша продукція виявила свою високу ефективність і має відмінні відгуки як при використанні у великих фермерських господарствах, так і на відділеннях приватників.

Родентіди з нашого асортименту завдають серйозної шкоди гризунам, але не впливають на рослини. Ми пропонуємо гарантовану якість, а також хороші ціни на кожну позицію з нашого каталогу. Компанія постачає товари, як оптом, так і в розницю, з відправкою в будь-який населений пункт України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner