Кошик
329 відгуків
AgroSemka
+380 (50) 530-87-39
+380 (68) 258-06-35

Насіння капусти

Капуста – затребувана сільськогосподарська культура, яка використовується в приготуванні різноманітних страв, а також для годівлі домашніх тварин. Щоб отримати хороший урожай з домашньої грядки, потрібно не тільки правильно вибрати насіння капусти, але й придбати їх в перевіреному місці. Від цього залежить кінцевий врожай, смак і розмір овоча.

Чим цікава та корисна капуста?

Капуста – одна з найбільш затребуваних культур у нашій країні, нарівні з картоплею та цибулею. Її можна запікати, смажити, консервувати, варити, їсти у свіжому вигляді, використовувати для салатів тощо. А також цей овоч – криниця цінних речовин, у тому числі вітаміну С, мінеральних солей, каротину, полісахаридів, білка.

Для такої культури, як капуста, насіння потрібне цілий рік: вирощують її для особистого споживання і на продаж у відкритому, закритому грунті.

Як вибрати насіння капусти?

Потрібно відповідально підходити до вибору сортів капусти, з урахуванням особливостей городу та цілей вирощування. Варто брати до уваги такі фактори.

  1. Врожайність. У пріоритеті завжди висока врожайність, але додатково слід звертати увагу на інші фактори підбору.
  2. Строки дозрівання. Ранньостиглі порадують урожаєм першими, їх доречно комбінувати при висадці з пізньостиглими. Якщо велика кількість капусти не потрібна, варто орієнтуватися на потреби, адже, наприклад, пізні сорти зберігаються довше.
  3. Холодостійкість. Під час підбору враховуйте клімат, температуру у вашому регіоні. Пам'ятайте, що на кожній упаковці вказана витривалість, але відноситься вона до качан, що сформувалися.
  4. Болючестійкість сортів, стійкість до негативних факторів.

Збираючись купити насіння капусти , враховуйте і супутні фактори. Наприклад, ранньостиглі сорти відрізняються низькою транспортабельністю. Тому при необхідності перевозити врожай будь-куди, варто вибирати не ранню капусту.

Де придбати насіння капусти

Вигідно купити насіння цвітної капусти  можна в інтернет -магазині AgroSemka . В асортименті представлені як звичні сорти, так і специфічні гібриди, малознайомі нашим городникам.

Ми пропонуємо виключно сертифікований посівний матеріал. При правильному його посіві результатом стане справді добрий урожай. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, орієнтуємось на відгуки покупців, тому пропонований асортимент задовольнить будь-якого городника чи фермера. А якщо потрібна консультація – звертайтесь до операторів магазину.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner