Насіння патисонів
Якщо у вас є своя дача з городом або садом, тоді, напевно, перед вами стоїть завдання закупівлі якісного насіння. Адже це основа отримання хорошого врожаю. Наш агромагазин AgroSemka пропонує вам вигідно купити насіння будь-яких городніх культур. У нас ви також зможете замовити доставку потрібних вам товарів прямо додому. Для вашої зручності ми створили каталог товарів, поділивши свій асортимент на категорії. У даному розділі нашого інтернет-магазину ви зможете вигідно купити насіння патисону білого та жовтого.
Що таке патісон і чим він корисний?
Свою назву овоч отримав від французьких кулінарів. Багато років тому вони використовували його як посуд. З плоду знімали кришечку, прибирали насіння та наповнювали його м'ясним чи рибним фаршем. Все це запікали у духовці. Така оригінальна страва сподобалася багатьом, тому патісон почав швидко набирати популярності.
Патисон – це некалорійний овоч, тому його можна сміливо додавати до дієтичного раціону. Вживання цього овоча дозволяє нормалізувати обмін речовин, запобігти серцево-судинним захворюванням, поліпшити роботу печінки та нирок. У профілактичному лікуванні атеросклерозу, малокрі́в'я та гіпертонії також рекомендовано вживання даного препарату. Готувати його можна по-різному: тушкувати, смажити, варити на пару, запікати або додавати до м'яса або салати. Існує безліч кулінарних рецептів із використанням патісонів.
Підбір ґрунту для вирощування
Щоб отримати хороший урожай, мало лише насіння патисону купити. Необхідно ще правильно вибрати та підготувати ґрунт для його вирощування. Краще висаджувати насіння на ділянці, яка добре захищається від вітру та освітлюється сонцем.
Сіяти насіння або висаджувати розсаду краще в:
- чорнозем;
- суглинки.
У будь-якому випадку, віддавайте перевагу ґрунту з низькою кислотністю.
Насіння патісон найкраще висівати після:
- капусти;
- редис;
- цибулі;
- томата;
- моркви;
- гороху;
- картоплі;
- зелені.
Якщо минулого року на ділянці ви висаджували огірки, кабачки, гарбуз чи патисони, то не сійте знову на їхньому місці цей овоч.
Як висівати насіння патисону
Оптимальна відстань між рослинами повинна становити від 50 см до 70 см. Закладати насіння слід на глибину 4-5 см. В одну лунку закопуйте 2-3 насіння.
Коли ви помітили сходи і на них з'явився перший справжній листок, залиште в лунці тільки одну рослину. При цьому зайвий схід слід прищипнути, але не висмикувати із землі, щоб не нашкодити рослинам.
Правильний догляд
Щоб отримати хороший урожай, слід правильно доглядати рослини. Якщо ви посіяли насіння патисону у відкритий ґрунт, то не забувайте вчасно поливати та прополювати його. Найкраще займатися прополюванням після дощу. Якщо ви не дочекалися його, тоді полийте рослини самі. Пропалюючи рослину, робіть це уважно, щоб не пошкодити кореневу систему овочів. Для мульчування використовуйте тирсу або торф.
Якщо ви помітили, що на кущах з'явилося багато зелені, а плоди так і не зав'язуються, досвідчені городники рекомендують зробити таке: зріжте 1 або 2 старі листки в сонячний день. Повторіть процедуру через 5 днів. Пам'ятайте також, що для зав'язі плодів рослині потрібні комахи: бджоли та джмелі. Для їх залучення приготуйте солодкий розчин із 1 л води та 100 г цукру.