Міні-пакети петрушки
Петрушка – це зелень, яку так люблять в українських сім'ях. Її часто додають у різні страви: перші, другі, салати, до м'яса тощо. Багато господинь вирощують петрушку не тільки у відкритому ґрунті, але й на підвіконні. Який би спосіб вирощування ви не обрали, вам знадобиться насіння петрушки купити в Україні. Це можна вигідно зробити у нашому спеціалізованому інтернет-магазині AgroSemka. В асортименті є невеликі пакети по 3 г різних сортів: листова – «Господарка», «Ароматна», «Урожайна», кучерява – «Стехія», коренева – «Цукрова», «Берлінська». Також на нашому сайті ви зможете з доставкою купити насіння овочів інших культур. У нас ви неодмінно знайдете потрібні вам культури та сорти.
Як правильно насіння петрушки купити та вирощувати?
Якщо ви плануєте насіння петрушки купити, подбайте про ділянку, на якій висіватимете зелень, ще з осені. Перекопайте землю та внесіть органіку, пісок, розбийте великі грудки ґрунту.
Висівати насіння варто в канавки, глибина яких становить 5 см. Відстань між рядами робіть близько 20 см. Дно канавки бажано посипати піском, потім викласти насіння і засипати його землею. Зверху канавки можна мульчувати торфом.
Висівати насіння можна і на підвіконні в поживну суміш для розсади. Використовувати для цього необхідно ємність, глибиною близько 20 см. Якщо ви вирішите не купувати землю для розсади, а взяти зі своєї ділянки, пролийте її попередньо окропом. Це допоможе позбавитися можливих спорів грибка в ґрунті.
Особливості догляду
Сходи петрушки потребують наступного догляду:
- полив;
- порятунок від бур'янів;
- розпушування землі;
- при необхідності – проріджування.
Для петрушки дуже важливо видалити всі бур'яни. Особливо це стосується того періоду, коли вона лише починає проростати. Видалити бур'яни краще вручну. І робити це слід і між рядами, і між рослинами петрушки. Так можна регулювати густоту сіянців. Оптимальний час для видалення бур'янів – після поливу чи дощу.
Щоб листя зелені було ніжним і соковитим, поливати їх варто через день. Оптимальний час – ранок та вечір. Під час дощів слід зробити перерву у поливі.
Поливайте сходи петрушки теплою водою. Пам'ятайте, що холодна вода може уповільнити її зростання. Після поливу рекомендується удобрити петрушку азотними добривами. Використовувати їх потрібно приблизно 5 г на 1 кв. м.