Кошик
478 відгуків
вул. Димитрія Ростовського "21", Макарів, Україна
+380 (50) 530-87-39
+380 (68) 258-06-35
AgroSemka

Салат Одеський кучерявец 1г

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 0083

7 ₴

Показати оптові ціни

Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн

+380 (50) 530-87-39
  • +380 (68) 258-06-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Салат Одеський кучерявец 1г
Салат Одеський кучерявец 1г
7 ₴
Готово до відправки
+380 (50) 530-87-39
  • +380 (68) 258-06-35
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Салат Одеський кучерявец--Среднепозднеспелый - 65-75 днів. Головчастый, масою 150-160 р. Розетка середня і велика, діаметром 24-32 див. Маса однієї рослини 260-315 г, маса головки 190-206 р. Листки світло-зелені, без гіркоти, гофровані. Врожайність 1,2-2,7 кг/м2. Містить комплекс вітамінів. В їжу використовують листя в свіжому вигляді.

Вага: 1г

----------------------------------------------------------------------------

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ НА ГРЯДЦІ І В ТЕПЛИЦІ, ЯК ВИРОСТИТИ САЛАТ НА ПІДВІКОННІ

Найкраще садити салат після овочів, під які вносили органічні добрива. Повертати його на місце, де він ріс до цього, слід не раніше ніж через два або три роки. Дуже добре вирощувати салат поруч з усіма видами капусти, редьки і редиски. Він вміє відлякувати земляних блішок, які шкодять цим культурам. Корисно його садити і поруч зі шпинатом, суницею, горохом, томатом, квасолею і огірком. Для нього самого корисно сусідити з цибулею, який відлякує попелиць. Не потрібно садити його поряд з високими заростями буряків і моркви. Він потребує деякому затіненні, але лише в деякому – високі зарості можуть зашкодити її правильному формуванню.

Слід пам'ятати, що качанний салат є нитратонакопителем. Тому для нього азотовмісні добрива потрібно обмежити. До того ж не треба його садити на компостну грядку і розміщувати в тіні.

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ – ПІДГОТОВКА ҐРУНТУ ТА ПОСАДКА

Перед тим, як висаджувати насіння, грунт необхідно ретельно підготувати. Слід обов'язково видалити всі брили і грудки. У тому випадку, якщо вона підвищеної кислотності, то її вапнують. Восени під перекопування вносять перегній. Восени або навесні вносять мінеральні добрива. А також калійну сіль, суперфосфат і сірчанокислий амоній.

Салат це однорічна рослина. Холодостійка і скоростигла. Насіння можна висівати під зиму. Термін: в кінці жовтня або на початку листопада. Ранньостиглі сорти висівають з квітня місяця по травень місяць. Середньостиглі і пізньостиглі сорти з квітня місяця і до середини червня. Глибина посадки 1 див. Насіння дрібне, тому для зручності посадки їх можна попередньо змішати з піском.

Можна спочатку посіяти салат в ящики. Через три або чотири дні з'являться сходи. При появі двох повноцінних листків розсаду пікірують. При появі чотирьох – висаджують на постійне місце.

ВИРОЩУВАННЯ ЛИСТОВОГО САЛАТУ – ДОГЛЯД ЗА НАСАДЖЕННЯМИ

Посадкам потрібна висока вологість. Це стосується як грунту, так і повітря. Але при надлишкової вологи зростає ризик утворення грибків. Це істотно знижує кількість хорошого врожаю. Потрібно стежити за тим, щоб на поверхні грунту не утворювалася затверділа кірка. Тому що вона може перешкодити проростаючим сходам.

Качанний салат також можна вирощувати і розсадою.

Натягнута плівка допоможе прискорити отримання врожаю.

При вирощуванні листового салату полив проводять один раз в тиждень прохолодною водою. У тому випадку, якщо при посадці грунт була досить заправлена, подальшу підгодівлю можна не проводити.

Посадки треба оберігати від борошнистої роси та від крайового опіку. Борошнистою росою найменше вражаються Берлінський жовтий, Московський парниковий і нові сорти. Застосування пестицидів для цього роду рослин заборонено.

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ В ТЕПЛИЦІ

Для вирощування салату в теплиці краще всього підійдуть сорти Ризький і Московський парниковий. Грунт краще використовувати высокоплодородную, яка багата органічними речовинами. У ґрунтових теплицях посадку проводять семистрочными стрічками. Рядовим способом в стелажних парниках, теплицях і укриттях. Рослини можуть виконувати і роль ущільнювача в міжряддях для томатів і огірків.

Догляд полягає головним чином в поливах, розпушуванні і провітрюванні.

Коли молода листя досягне довжини в 8 см, можна буде починати збір врожаю. Його проводять в один прийом. Рослини висмикують з коренем, струшують землю і видаляють загнили листя. Не варто проводити збір відразу після поливу. Вологі рослини при зберіганні загинє. З цієї ж причини не варто мити зібраний урожай. Найкращий час доби для цієї процедури – ранок. Тоді рослини ще свіжі і охолоджені. При необхідності можна також зривати і окремі листочки.

Якщо теплиця обігрівається, то урожай готовий наприкінці квітня. У необогреваемой на початку місяця травня. Дещо пізніше в укриттях і парниках.

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Для вирощування салату на підвіконні найчастіше вибирають сорти Травневий, Одеський, Качанний. Скоростиглі сорти.

Для вирощування салату в домашніх умовах потрібен контейнер. Об'єм ємності буде залежати від виду рослини. Грунт повинна бути максимально влагоемкой. Можна приготувати спеціальну суміш.

В якості дренажу підійде синтепон. Якщо його скласти в кілька разів, він вбере в себе достатньо вологи і зволожить повітря. Створити парниковий ефект можна за допомогою поліетиленової плівки.

Молоді рослини мають потребу у великій кількості води. Коренева система невелика, і тому погано справляється з цією потребою. Щоденне обприскування з пульверизатора поліпшить стан посадок. Контейнери зручно поливати з лійки. Краще всього купувати лійку з тонким носиком. З часом посадки стануть густіше, і поливати буде не так просто.

Насіння висівають в контейнери з сумішшю рядковим способом. Загущати не слід. Землю ущільнюють за допомогою малярного валика, поливають і натягують плівку. Її знімають, коли з'являються сходи. Проводять проріджування. Спушувати землю в контейнері не можна – можна пошкодити коріння. Щотижня проводять удобрення рослин. Якщо світла недостатньо, то встановлюють лампу денного світла.

ЯК ЗБЕРІГАТИ ЛИСТОВИЙ САЛАТ

Є кілька рекомендацій, як зберігати листовий салат. Листя потрібно зберігати в холодильнику. Найкраще у відділенні для овочів. Перш листочки потрібно трохи підсушити. Волога зелень в холодильнику швидко зів'яне.

Потім їх загортають у папір або в поліетиленовий пакет, щоб він не пожух і не засох, і прибирають в холодильник. Там він може пролежати до 2х тижнів.

Agrosemka

Продаж насіння, засобів
захисту рослин та добрив
для приватного господарства

Каталог товарів
Чому
ми?
#02
Хороші засоби для захисту рослин, які будуть працювати 100% ефективно
Добрива які можна вибрати відповідно до потреб вашого врожаю
Великий вибір субстратів та грунтів для різноманітниз кімнатних рослин та міні-городів
Широкий вибір якісного та надійного садового інвентаря від шлангів до сікаторів
Отзывы
о нас
#03

А ще дуже швидко реагують на забаганки замовника... Щире дякую за таку працю, та ще й в воєнний час!

Користуюсь послугами продавця вже третій рік підряд. Все добре,без зауважень. Рекомендую!

Заказ отправили быстро. Посылочка приехала в целости и сохранности. Товар соответствует описанию. Огромное спасибо за оперативность! Рекомендую!

Як ми
працюємо?
#04
Залишіть заявку на сайті або зв'яжіться з нами за вказаними телефонами
Задайте питання менеджеру, та погодьте з ним деталі
Оплата можлива готівкою при отриманні або передоплата
Доставляємо перевізниками по всій Україні
Основні атрибути
ВиробникЕліт
Країна виробникУкраїна
КультураСалат
ГМОНі
Колір плодуЗелений
Агрономічні характеристики
Строки посівуКвітень
Ботанічні характеристики
ПосухостійкістьТак
Висота рослинНизькорослі
Упаковка
Вага1 г
Характеристики насіннєвого матеріалу
Репродукція1-я
Користувальницькі характеристики
Ступінь дозріваннясередньостиглий
Видоднорічні
Особливостібез особливостей
Тип вирощуваннятеплично-польові
Кількість1 шт
Тип посадкового матеріалунасіння посівні
Додаткові властивостівисока врожайність, висока транспортабельність
ХолодостійкістьТак
  • Ціна: 7 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner