Кошик
450 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

вул. Димитрія Ростовського "21", Макарів, Україна
+380 (50) 530-87-39
+380 (68) 258-06-35
AgroSemka

Добрива, стимулятори росту

Не існує такого агронома, фермера чи просто любителя покопатися на городі, який не прагнув би підвищити врожайність своїх рослин. Хоча для цього є ціла низка перешкоджаючих факторів, таких як брак тепла, сонячного світла, пісний ґрунт, нестача або надлишок вологи, заморозки та інше. Впоратися з цими неприємностями, підвищити якість овочевих культур допоможуть добрива та стимулятори росту рослин.

Як вибрати кращі стимулятори росту рослин, щоб не помилитися?

Органічні сполуки, що беруть участь у регуляції росту, – це так звані фітогормони, і перш ніж обирати кращі стимулятори росту рослин, слід детально ознайомитись з їхньою класифікацією.

 1. Цитокініни – ці природні рослинні гормони беруть участь у багатьох фізіологічних процесах, контролюють, стимулюють швидкість поділу клітин, запобігають старінню листя, підтримують «ростові» клітини, активізують проростання насіння, координують розвиток, а також ріст рослин, що залежить від їх доступу до органічного та мінерального підживлення.
 2. Етилен – сприяє уповільненню зросту, але прискорює процес дозрівання та опадання плодів, квіток, зав'язей, листя. Сприяє цвітінню, а також збільшує час спокою насіння.
 3. Ауксин – це стимулятор росту рослин – коренів, плодів, стебел і листя, він ще активно затримує опадання зав'язей, впливає зріст придаткових коренів.
 4. Гібберелліни - виконують функції контролю проростання насіння, регулюють перехід рослини до фази зацвітання, подальшого цвітіння.
 5. АБК (абсцизова кислота) – переводить рослину в стан спокою, сповільнюючи процес зросту, адаптує до несприятливих умов (недолік вологи, інші тепла), бере участь в утворенні бульб. У деяких культур впливає на опадання плодів, листя, квітів.

Завдяки своїй продуктивності стимулятори росту картоплі, томатів користуються дедалі більшою популярністю не лише у великих фермерських господарствах, у великих землевласників, а й у звичайних любителів-садівників, городників. На сьогоднішній день фітогормони виготовляються з сировини тваринного або рослинного походження (водоростей, грибів, хітину, ін.), а також вчені створюють їх аналоги методом синтезу. Вони нічим не відрізняються від натуральних засобів, тому якщо ви шукаєте стимулятори росту для помідорів, то нехай вас не лякає у продукті слово «синтетичний».

Які переваги мають стимулятори, добрива для рослин?

Застосування фітогормонів в агросекторі має низку незаперечних плюсів. До них, перш за все, варто віднести:

 • підвищення інтенсивності зростання;
 • прискорення цвітіння, розвитку зав'язей;
 • збільшення ваги, розміру плодів;
 • швидке дозрівання врожаю;
 • відновлення після шкідників/хвороб;
 • регулювання термінів цвітіння, дозрівання, ін.

На замітку агрономам, фермерам – для досягнення більшої ефективності слід будь-який стимулятор росту для овочів поєднувати з добривами:

 • мінеральними (прості та складні) – зручні в застосуванні, забезпечать рослину елементами живлення;
 • органічними – насичують ґрунт цілим набором поживних елементів, покращують його структуру, не шкодять довкіллю;
 • органомінеральними – поєднують переваги органічних, мінеральних добрив.

Якщо ви знаходитесь у пошуку компанії, де купити стимулятор росту для квітів, овочів, то рекомендуємо звертатися до спеціалізованих магазинів або на відповідні інтернет-ресурси. Так, наприклад, на сайті AgroSemka ви можете за вигідними цінами придбати будь-які агропродукти, будь то добриво для рослин, садово-городній інвентар або насіння рослин. При цьому гарантується оригінальність товару, висока якість та компетентна допомога менеджерів у виборі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner