Кошик
446 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

AgroSemka
+380 (50) 530-87-39
+380 (68) 258-06-35

Добрива, стимулятори росту

Не існує такого агронома, фермера чи просто любителя покопатися на городі, який не прагнув би підвищити врожайність своїх рослин. Хоча для цього є ціла низка перешкоджаючих факторів, таких як брак тепла, сонячного світла, пісний ґрунт, нестача або надлишок вологи, заморозки та інше. Впоратися з цими неприємностями, підвищити якість овочевих культур допоможуть добрива та стимулятори росту рослин.

Як вибрати кращі стимулятори росту рослин, щоб не помилитися?

Органічні сполуки, що беруть участь у регуляції росту, – це так звані фітогормони, і перш ніж обирати кращі стимулятори росту рослин, слід детально ознайомитись з їхньою класифікацією.

 1. Цитокініни – ці природні рослинні гормони беруть участь у багатьох фізіологічних процесах, контролюють, стимулюють швидкість поділу клітин, запобігають старінню листя, підтримують «ростові» клітини, активізують проростання насіння, координують розвиток, а також ріст рослин, що залежить від їх доступу до органічного та мінерального підживлення.
 2. Етилен – сприяє уповільненню зросту, але прискорює процес дозрівання та опадання плодів, квіток, зав'язей, листя. Сприяє цвітінню, а також збільшує час спокою насіння.
 3. Ауксин – це стимулятор росту рослин – коренів, плодів, стебел і листя, він ще активно затримує опадання зав'язей, впливає зріст придаткових коренів.
 4. Гібберелліни - виконують функції контролю проростання насіння, регулюють перехід рослини до фази зацвітання, подальшого цвітіння.
 5. АБК (абсцизова кислота) – переводить рослину в стан спокою, сповільнюючи процес зросту, адаптує до несприятливих умов (недолік вологи, інші тепла), бере участь в утворенні бульб. У деяких культур впливає на опадання плодів, листя, квітів.

Завдяки своїй продуктивності стимулятори росту картоплі, томатів користуються дедалі більшою популярністю не лише у великих фермерських господарствах, у великих землевласників, а й у звичайних любителів-садівників, городників. На сьогоднішній день фітогормони виготовляються з сировини тваринного або рослинного походження (водоростей, грибів, хітину, ін.), а також вчені створюють їх аналоги методом синтезу. Вони нічим не відрізняються від натуральних засобів, тому якщо ви шукаєте стимулятори росту для помідорів, то нехай вас не лякає у продукті слово «синтетичний».

Які переваги мають стимулятори, добрива для рослин?

Застосування фітогормонів в агросекторі має низку незаперечних плюсів. До них, перш за все, варто віднести:

 • підвищення інтенсивності зростання;
 • прискорення цвітіння, розвитку зав'язей;
 • збільшення ваги, розміру плодів;
 • швидке дозрівання врожаю;
 • відновлення після шкідників/хвороб;
 • регулювання термінів цвітіння, дозрівання, ін.

На замітку агрономам, фермерам – для досягнення більшої ефективності слід будь-який стимулятор росту для овочів поєднувати з добривами:

 • мінеральними (прості та складні) – зручні в застосуванні, забезпечать рослину елементами живлення;
 • органічними – насичують ґрунт цілим набором поживних елементів, покращують його структуру, не шкодять довкіллю;
 • органомінеральними – поєднують переваги органічних, мінеральних добрив.

Якщо ви знаходитесь у пошуку компанії, де купити стимулятор росту для квітів, овочів, то рекомендуємо звертатися до спеціалізованих магазинів або на відповідні інтернет-ресурси. Так, наприклад, на сайті AgroSemka ви можете за вигідними цінами придбати будь-які агропродукти, будь то добриво для рослин, садово-городній інвентар або насіння рослин. При цьому гарантується оригінальність товару, висока якість та компетентна допомога менеджерів у виборі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner