Кошик
450 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

вул. Димитрія Ростовського "21", Макарів, Україна
+380 (50) 530-87-39
+380 (68) 258-06-35
AgroSemka

Біо-препарати

Для захисту рослин та винищення шкідливих організмів розроблені спеціальні біопрепарати, які є безпечними для людини та тваринного світу через відсутність токсичності. Часто біопрепарати використовують як імуностимулятори рослин, підвищуючи їх імунітет завдяки наявності індукторів. Завдячуючи такій розробці, людство здатне сьогодні вирішити безліч проблем у сільськогосподарській та продовольчій сферах, а також боротися з втратою врожаю. Біопрепарати для захисту рослин від хвороб, шкідників є універсальними, вони можуть застосовуватися на будь-яких зелених насадженнях. Також біоактивні засоби можуть виконувати низку інших функцій, наприклад, прискорювати процес перероблення відходів.

Біопрепарати для вигрібних ям

Сучасні біопрепарати для вигрібних ям складаються з великої кількості бактерій та мікроорганізмів, які дають відмінний результат під час перероблення відходів життєдіяльності. Поживне середовище, у свою чергу, збільшує термін експлуатації каналізаційних труб та всієї системи загалом. Багато препаратів мають у складі сплячі бактерії, які активізуються лише після попадання у вигрібну яму.

До переваг таких засобів можна віднести те, що вони абсолютно нешкідливі для людини та довкілля. Купуючи специфічний засіб, ви просто прискорюєте процес переробки, розкладання відходів органічного походження, тим самим допомагаєте природі.

Сучасні біопрепарати є ефективними засобами, які можна купити за цілком доступною ціною. У магазині AgroSemka представлені найпопулярніші біоактиватори, що продаються в Україні, наприклад, «Капелюхів ярок», «Силушка». Використовуючи такі препарати для вигрібних ям, ви значно знижуєте кількість відходів у каналізації. Вам залишиться тільки періодично прибирати осад, що накопичується, який бактерії не змогли переробити. Рекомендуємо використовувати осад, як добриво в саду.

Біопрепарати від шкідників, слимаків для городу, саду

Ефективні біологічно активні препарати від слимаків викликають зневоднення у шкідників, що призводить до їх загибелі під землею та на ґрунті. До переваг засобів можна віднести:

  • безпека для людини, тварин, бджіл, дощових черв'яків;
  • можливість використовувати біопрепарати від шкідників та слимаків в органічному землеробстві;
  • легко розкладається ґрунтовими мешканцями на фосфат, залізо;
  • стійкі до вологи, можуть ефективно діяти протягом 2-х тижнів.

Рекомендуємо розсипати гранули в саду та городі на поверхню ґрунту в період появи шкідників, у місцях їх максимального скупчення. Препарат має неприємний запах, смак. Не є токсичним для бджіл, комах, людей.

Біопрепарати від колорадського жука

Сучасні біопрепарати від колорадського жука безпечні для людини, домашніх тварин, бджіл і навіть дощових черв'яків. Засіб дозволяє:

  • без завдання шкоди рослинам, людям позбутися шкідників;
  • ефективно відновлює мікрофлору ґрунту;
  • універсальний засіб бореться одночасно з кількома видами комах;
  • є нешкідливим для екології, швидко розкладаючись у воді, ґрунті під дією ультрафіолету.

Біопрепарати від білокрилки, колорадських жуків, інших шкідників можна застосовувати на різних етапах вегетації, зокрема під час збирання врожаю. Відмінною особливістю є те, що вони мають вибіркове спрямування, діючи виключно на шкідливих для рослини комах.

Наш інтернет-магазин засобів захисту рослин, добрив і насіння рекомендує купити ефективні біопрепарати, щоб позбавити свій город від шкідників. Працюючи лише з перевіреними постачальниками, ми гарантуємо якість нашої продукції. Зробити замовлення на засоби захисту можна гуртом та в роздріб, оформити його онлайн на сайті чи зателефонувати за вказаними номерами телефонів. Наші менеджери підкажуть, який саме препарат вирішить вашу проблему, оформлять доставку до будь-якого регіону України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner