Редиска – один з тих овочів, які ми так любимо зривати з грядки ранньою весною. Щоб отримати хороший урожай, вам необхідно обов'язково купити насіння редиски високої якості. Де це можна зробити? Із цим вам допоможе наш інтернет-магазин AgroSemka. Своїм клієнтам ми пропонуємо два види покупки: оптом та в роздріб. Це дозволить вигідно купити насіння овочів у потрібній кількості і городникам-професіоналам та початківцям.
Яке можна редиска насіння купити в нашому інтернет-магазині
У нашому каталозі є редиска насіння різних сортів: і раннє, і суперрання. До уваги покупців пропонується редиска:
- 18 днів;
- Сора;
- Богиня;
- Крижана бурулька;
- Спека;
- Французький сніданок;
- Рубін;
- Червона з білим кінчиком та інші.
Особливості вирощування редиски
Щоб отримати хороший урожай, мало тільки купити насіння ранньої редиски, необхідно ще й правильно підібрати та підготувати ділянку для вирощування цієї культури. Для цього краще вибрати добре освітлену ділянку. Буде непогано, якщо раніше на ній вирощувалась квасоля, гарбуз, кабачки чи пасльонові культури. Поганим попередником можна вважати гірчицю, капусту, ріпак. Також не варто висівати редиску на одному місці кілька разів поспіль.
Щодо часу, то висівати насіння можна тоді, коли немає великих заморозків. Добре, якщо верхня частина ґрунту стала м'якою хоча б на глибину 5-6 см. Щоб отримати стабільний урожай протягом тривалого часу, висівайте редиску насіння через 8-10 днів. Допускається висівання насіння прямо у ґрунт.
Оптимальна відстань між рядами з редискою – 8-15 см. Глибина висіву має становити близько 1-2 см. Якщо ж закладати насіння на велику глибину, це може призвести до того, що сам коренеплід деформується.
Якщо ви хочете отримати дуже ранній урожай редиски, накрийте її плівкою. Коли з'являться сходи, рослини можна прорідити, залишивши між ними близько 5 см. Такого простору буде достатньо для нормального зростання коренеплодів. Овочі люблять розпушування. Його рекомендується виконувати систематично. Також можна проводити мульчування – засипати землю перегноєм чи торфом.
У момент формування коренеплоду редиску можна підгодовувати гноєм або суперфосфатом. Також для добрива чудово підходить деревна зола. Щоб рослина дала хороший урожай, її слід поливати. Виконуйте полив у міру підсихання ґрунту – зазвичай це відбувається через 1-2 дні. Через нестачу вологи коренеплід може втратити свої смакові якості.