Кошик
450 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

вул. Димитрія Ростовського "21", Макарів, Україна
+380 (50) 530-87-39
+380 (68) 258-06-35
AgroSemka

Гербіциди (захист від бур'янів)

Серйозну проблему для аграріїв, фермерів та дачників під час вирощування, збору врожаю несуть бур'яни, які ростуть за різних сприятливих та несприятливих умов, у доступних та важкодоступних місцях. Бур'яни не тільки серйозно шкодять рослинам, а й швидко поширюються, що спричиняє зниження врожаю.

У такій ситуації на допомогу приходять хімічні засоби захисту, а саме гербіциди, які сьогодні можна придбати у широкому асортименті в залежності від ваших вимог, умов. Так, в інтернет-магазині Agrosemka ви знайдете препарати різного принципу дії, які з однаковою ефективністю знищують як одно-, так і багаторічні бур'яни. З нами купити гербіцид для картоплі і кукурудзи не лише просто, а й безпечно, вигідно.

Гербіциди від бур'янів – принцип дії, різновиди

Ефективно очистити насадження, поля від набридливої й небажаної рослинності та так, щоб не нашкодити природі, здатні оригінальні гербіциди від надійних, перевірених виробників. Сьогодні такі речовини мають високий попит, адже вони проявляють високий рівень фітотоксичності. Органічні та неорганічні складові надходять усередину бур'яну через листя або коріння, припиняючи синтез амінокислот, вегетацію.

Купити гербіциди від пирію й інших небажаних рослин можна, в залежності від їх характеру та спектру дії, хімічного складу, способу застосування. Основна класифікація стосується спектру дії на бур'ян, згідно з нею препарати діляться на:

  • гербіциди суцільної дії (неселективні) – поширюють свою дію на всі види рослинності, частіше застосовуються на промислових об'єктах, узбіччях, перед закладанням газону (Раундап, Напалм, Ураган тощо);
  • препарати вибіркової дії (селективні) – небезпечні тільки для певних видів рослин, але безпечні для інших (Харума, Оберіг).

Але така класифікація є умовною, адже дія багатьох препаратів залежить від концентрації, умов використання. Тобто не достатньо купити гербіциди, треба ще й розуміти, як ними користуватись безпечно.

Класифікація за характером впливу на бур'яни:

  • системні – викликають порушення росту бур'янів, деформацію стебла, листя, коріння, можуть мати високу вибірковість при дотриманні інструкції;
  • системні без ді з регулюванням росту – такі викликають в'янення бур'янів, впливаючи на процес фотосинтезу;
  • контактні – знищують бур'яни, спричиняючи опіки листя.

Чим хороший системний гербіцид «Напалм» з нашого каталогу?

Він є яскравим представником системних гербіцидів, що дозволяє повністю очистити територію від понад 100 видів рослин-шкідників, проникаючи з листя та стебел у кореневу систему, впливаючи таким чином на все бур'ян відразу. Це призводить до повного відмирання кореневої, наземної частини рослини.

Напалм можна використовувати і навесні, і восени, а перший ефект буде помітний вже через тиждень. Інші переваги препарату – малотоксичність, стійкість до опадів протягом 2-3 годин після обприскування.

А для чого знадобиться наш післясходовий гербіцид «Харума»?

Цей препарат, у свою чергу, має вибірковий принцип дії, що застосовується вже після сходження бур'янів. Він знищує переважну більшість одно- та багаторічних злакових рослин-шкідників, але не діє на дводольні. Візуальний ефект у вигляді пожовклих верхівок паростків спостерігається вже через 7 днів, а повністю гинуть бур'яни через кілька тижнів після обробки.

Якщо ви вагаєтесь, який препарат краще обрати для вашої ділянки, телефонуйте нашим професійним менеджерам для детальної консультації. У магазині Agrosemka ви зможете не тільки купити інсектициди, гербіциди, але також отримати допомогу фахівців з особливостей їх застосування, можливості комбінацій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner